ConceptD 500 Desktop | CT500-53A | Wit
Ref.
DT.C0AEH.004
Windows is snel, krachtig en veiliger dan ooit.
Maak kennis met de computer waarmee je kunt praten.
Ref.
DT.C0AEH.004
  • Windows 11 Pro 64-bit
  • Intel® Core™ i7-12700F processor Dodeca-core 2,10 GHz
  • 32 GB, DDR4 SDRAM
  • 1 TB SSD
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 met 12 GB toegewijd geheugen
  • NVIDIA® Geforce RTX™
  • Toetsenbord en muis NIET inbegrepen
Zakelijke klant? Ontdek onze beste aanbiedingen!
Niet op voorraad
3X with 0% interest
Options available at checkout:
Klarna Logo PayPal Logo
 Kenmerken
Bezig met laden...
Specificaties
Bezig met laden...
Meer informatie
Productdetails
Artikelcode fabrikant
EAN
Besturingssysteem
Besturingssysteem
Windows 11 Pro
Besturingssysteemarchitectuur
64-bit
Processor & Chipset
Processorkern
Dodecacore (12-core)
Processortype
Core™ i7
Processor producent
Intel®
Processor model
i7-12700F
Processorsnelheid
2,10 GHz
Processorsnelheid (turbo)
4,90 GHz
Cache
25 MB
Processor
Intel®
Hyper-Threading
Ja
Geheugen
Standaardgeheugen
32 GB
Maximum geheugen
32 GB
Geheugenconfiguratie
2 x 16GB
Geheugentechnologie
DDR4 SDRAM
Opslag
Totale SSD capaciteit
1 TB
Type optisch station
Nee
Ondersteunde geheugenkaarten
SD
Geheugenkaartlezer
Ja
Beeldscherm & Grafische kaart
Touchscreen
Nee
Model grafische-kaart
GeForce RTX™ 3060
Producent videokaart
NVIDIA®
Toegankelijkheid grafisch-geheugen
Dedicated
Capaciteit grafisch-geheugen
Maximaal 12 GB
Netwerk & Communicatie
Draadloos LAN
Wi-Fi standaard
IEEE 802.11ax
Bluetooth
Bluetooth standaard
Bluetooth 5.0
I/O-uitbreidingen
Aantal Total Expansion slots
2
Aantal PCI Express x16 slots
2
Geïntegreerde apparatuur
Webcam
Interfaces/Poorten
Aantal HDMI aansluitingen
1
HDMI
Aantal USB 2.0 poorten
4
Aantal USB 3.2 Gen 1 Type-A-poorten
3
Aantal USB 3.2 Gen 2 Type-A-poorten
1
Aantal USB 3.2 Gen 2 Type-C-poorten
USB Type-C
USB Type-C Detail
USB 3.2 Gen 2 Type C port(s): 1
Totaal aantal USB poorten
9
Display-poort
3
Audio in
Audio uit
Netwerk (RJ-45)
Invoerapparaten
Type aanwijsapparaat
Toetsenbord
Energie
Maximale stroomvoorziening (W)
500 W
Uiterlijke kenmerken
Kleur
Wit
Hoogte
393,6 mm
Breedte
200 mm
Diepte
389 mm
Overige
Green Compliant
Milieukeurmerken
RoHS
Algemene productveiligheid
Informatie fabrikant
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi